Pomożemy udźwignąć,
przesunąć, przestawić

Renomowany producent wciągarek linowych i budowlanych
z 15-letnim doświadczeniem
Zobacz naszą ofertę

Wyciągarki samochodowe

Nasz asortyment to niezawodne i funkcjonalne wyciągarki przeznaczone do pomocy bezpośredniej w przypadku wjechania do rowu, zawiśnięcia na grząskim terenie bądź innych katastrof o charakterze komunikacyjnym.

Zastosowanie wyciągarek

Wyciągarki znajdują zastosowanie w transporcie samochodów, lawet, łodzi, szalup i pojazdów specjalnych. Wysokiej jakości komponenty sprawiają, że montaż jest łatwy, a obsługa prosta i przyjemna. Wyciągarki samochodowe wyposażono w potężny  silnik  DC , umożliwiający pracę w nawet najbardziej niesprzyjających okolicznościach – podczas wichury, deszczu i ograniczonej widoczności. Zasilanie elektryczne zapewnia stabilną i bezpieczną pracę nawet na najwyższych obrotach.

Wyciągarka dostosowana do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdą Państwo wyciągarki wyposażone w parametry dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Prezentujemy wyciągarki o maksymalnej sile uciągu do 4536 kg, jak i te nieco lżejsze z ograniczeniem do 1043 kg. Fachowiec po dokonaniu dogłębnej analizy doradzi Państwu w wyborze odpowiedniej wciągarki i niezbędnego osprzętu.

Zapraszamy do kontaktu!