Pomożemy udźwignąć,
przesunąć, przestawić

Renomowany producent wciągarek linowych i budowlanych
z 15-letnim doświadczeniem
Zobacz naszą ofertę

Stabilne i bezpieczne wciągarki

Wciągarki to zespół mechanizmów umożliwiający dźwiganie przedmiotów gabarytowych przy minimalnym wykorzystaniu energii i maksymalnym poziomie bezpieczeństwa. Prototypowe wciągarki składały się z osprzętu, bębna i korbki. Obecnie dysponujemy wciągarkami linowymi, łańcuchowymi i budowlanymi.

 

Wciągarki budowlane

Wciągarki budowlane znajdują zastosowanie w budowie wieżowców, biurowców, obiektów firmowych, a także apartamentów i domów. Ich wykorzystanie umożliwia transport na płaszczyźnie pionowej oraz poziomowej. Solidna rama i stabilna konstrukcja sprawia, że wciągarka budowlana sprawdzi się w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach.

 

Wciągarki linowe – ręczne i elektryczne

Oferujemy wciągarki linowe elektryczne i ręczne. Wciągarki linowe umożliwiają szybkie i bezpieczne przenoszenie gabarytów. Zaawansowane systemy pozwalają na dostosowanie czynności do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wciągarki linowe są bezpieczne i stosunkowo proste w montażu. Strukturą nawiązują do klasycznych wyciągarek samochodowych.

 

Wciągarki łańcuchowe

Wciągarki łańcuchowe to rozwiązania tanie i praktyczne. Zastosowanie urządzenia umożliwia przenoszenie zaopatrzenia o nietypowym kształcie i wysokiej masie. Precyzyjny system sterowania daje niemal nieograniczone możliwości – ładunek można opuszczać, podnosić i przesuwać na boki. Wciągarki łańcuchowe ręczne i elektryczne wykorzystywane są w przemyśle budowlanym, logistyce, magazynach i kolejnictwie.