Pomożemy udźwignąć,
przesunąć, przestawić

Renomowany producent wciągarek linowych i budowlanych
z 15-letnim doświadczeniem
Zobacz naszą ofertę

Wciągarki łańcuchowe i linowe

ALMA lubuskie –  o firmie

 

Firma ALMA Sp. z o.o. zajmuje się produkcją wciągarek, wciągników i wyciągarek – wciągarek budowlanych. Naszym klientom oferujemy wciągarki elektryczne oraz ręczne. W stałej sprzedaży posiadamy wciągarki linowe, samochodowe, a także przyciągarki oraz motoreduktory. Bazujemy na technologii opartej na akumulatorach, przekładniach i  silnikach jednofazowych i trójfazowych. Silniki  sterowane falownikiem  umożliwiają stałą i stabilną pracę na niskich i średnich obrotach. Doskonale sprawdzają się w budowie maszyn i wciągarek. Ich wykorzystanie zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort codziennego użytkowania.

Montaż wciągników, żurawi i przyciągarek

Specjalizacja naszej firmy to montaż wciągarek, wciągników, żurawi słupowych oraz wciągarek łańcuchowych i linowych. Usługi świadczymy zarówno na pojazdach, jak i obiektach budowlanych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze projektujemy stabilne i bezpieczne konstrukcje dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Usługi świadczymy na terenie Polski.

Gwarancja i bieżące przeglądy

Wykonujemy także bieżące przeglądy wciągników i wciągarek, urządzeń transportu bliskiego oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wciągników SHZ. W ramach realizowanych przez nas zamówień zapewniamy wymianę części. Na produkowane maszyny wydajemy dokumentację techniczno-ruchową oraz kartę gwarancyjną.

W zakresie naszych usług znajduje się również sprzedaż hurtowa i detaliczna olejów silnikowych, maszynowych i hydraulicznych.

Nasze uprawnienia i kompetencje związane z produkcją wciągników możemy potwierdzić dokumentami:

  • dopuszczenie do obrotu – decyzja Nr OD-08-21-02/01-03
  • dopuszczenie do produkcji – decyzja Nr UD-08-21-W/1-02
  • badanie typu – decyzja Nr 026-D-02.

Nasze certyfikaty

ISO 9001-2009   wydane przez UDT Cert.